Szukaj   Użytkownicy   Profil   Wiadomości   Zaloguj   Rejestracja


 
Przerwa konserwacyjna! Pisanie postów i zakładanie tematów niedostępne do odwołania!
 


Problrm z MySql, Proszę o pomoc!

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WebServ Strona Główna -> Pomoc techniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arrowman
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 1:15 pm    Temat postu: Problrm z MySql, Proszę o pomoc! Odpowiedz z cytatem

Wczoraj łączyłem się z mysql w webserv, phpmyadmin dzilal, strony sie laczyly. Naotomiast disiaj uruchomiłem normalnie webserv a tu, nie ma polaczenia. Tzn. proces jest, niby polaczone, ale strony nie lacza sie z mysql(strasznie dlugo sie laduja a ostatecznie, to co mialy odczytac z bazy, nie jest wyswietlane). Sprawdzilem, portow nic nie blokuje, na 3306 i 80 siedza tylko procesy tego dziadowskiego webserva... mam wazny projekt do zrobienia, a nie potrafie sobie poradzic:-( a czas goni, prosze o pomoc! Nic nie instalowałem, nie zmienialem! TO dziadostwo samo przestało działaćSad

Nigdy wiecej webserva...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gabriel
Moderator


Dołączył: 25 Mar 2005
Posty: 1100

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie pomyslales ze problem moze byc po stronie windowsa?
Niby prosisz, o pomoc, a z drugiej strony obrazasz ludzi ktorzy maja ci pomoc.
A tak pozatym ja nie czytam w myslach ani nie siedze przy twoim komputerze zeby wiedziec jakiego masz webserva, z jakimi modulami zainstalowanymi, co wlaczone, a co nie, oraz jakiego masz windowsa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
arrowman
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obrażam ludzi? Nie wiem gdzie to zrobiłem. Jestem wściekły na ten program. I żałuje, że go zainstalowałem, ale jak to już zrobiłęm, to muszę rozwiązać ten problem, migracja do innego zbyt długo trwa. Obecnie mam v2.0 instalacja dla zaawanswoanych, ale przedtem mialem chyba 1.2. Już wszystko działa, ale to nie przez reinstal, tylo samo z siebie zaczęło, więc niestety, same z siebie może przestać. Szkoda, że nie ma wersji pod lina, chociaż nie jestem pewien czy to wina windowasa(mam XP SP3)... Raczej nie, ten pseudo firewall wyłączony mam zawsze, antywirusa nawet odinstalowałem, nioc nie siedziało na portach wykorzystywanych przez webserv, więc powodu nie ma.

P.S. Oczywiście nie proszę o rozwiązanie problemu osób które nie chcą tego robić, więc łaski bez wypraszam sobie tego typu oszczerstwa. Żadnej osoby nie obraziłęm. CO prawda jestem wściekły ale na program. Nawet jeśli czytałby to twóraca programu, to może zrobiłoby mu sie przykro, ale prosiłbym ,go o zrozumienie mojej frustracji, bylo to dla mnie niezwykle ważne, a o 18 mam spotkanie na ktorej musze pokazac ten projekt. Jestem człowiekiem, więc odczuwam emocje, natomiast nie wyładowuje, ich, tak jak napsałeś na ludziach... Jak się muj post nie podoba, prosze nawet, go usunąć(widze ze moderator). Łaski bez, nikomu nikomu nie muszę polecać tego programu, a nawet moge wyrazić negatywny komentarz. Trochę mnie dziwi te przywiązanie, do tego programu... chociaż gdyby nie ten problem, to ja też byłbym do niego przywiązany.


P.S.2 TEMAT NIC NIE WNOSI RZECZOWEGO, WIEC PROSZE O USUNIECIE, JESLI KIEDYS DOJDE DO TEGO CO BYLO PRZYCZYNA PROBLEMU TO POSTARAM SIE TO OPISAC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gabriel
Moderator


Dołączył: 25 Mar 2005
Posty: 1100

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WebServ NIE był nigdy testowany na Windowsie XP SP3, WebServ NIE mógł spowodować czegoś takiego, WebServ jest tylko programem, który uruchamia i ułatwia konfiguracje Apache, mysql i php
System Windows potrafi rożne psikusy zrobić, nie raz miałem do czynienia z sytuacją że na 15 komputerach (takich samych) był zainstalowany system windows (klon z 1 hdd), na każdym działał inaczej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
arrowman
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 3

PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 2:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, masz rację poniosło mnie. Przepraszam.

A co do winy za błąd, to była wina skype. Mimo, że sprawdzałem port kilka razy i niby nic nie siedziało.
Webserv do testowania stronek używam do dziś. Skype nie lubię do dzisiaj.

Jeszcze raz przepraszam za chamstwo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dofrian
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim napiszesz temat o problemie z portami, sprawdzaj czy inne programy czasami nie zajmują port 80 itd. Wybaczamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WebServ Strona Główna -> Pomoc techniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Powered by phpBB © phpBB Group
 

Dokumentacje   |   Reklama   |   Polityka prywatnoœci   |   Pomoc   |   Kontakt

Copyright © 2012 WebServ.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strony www, grafika, CMS