Szukaj   Użytkownicy   Profil   Wiadomości   Zaloguj   Rejestracja


 
Przerwa konserwacyjna! Pisanie postów i zakładanie tematów niedostępne do odwołania!
 


Ukryty webserv

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WebServ Strona Główna -> Pomoc techniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rabit
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 29 Lut 2004
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 26, 2004 4:08 pm    Temat postu: Ukryty webserv Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mam zainstalowanego go na Win Xp, i mam 2 profile, a chce zrobić coś takiego:
Pc mam wlaczonego 24 na dobe
i chce zeby webserv byl wlaczony caly czas nawet jak zmienie profil lub wyloguje sie, da sie coś takiego ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Kimor
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 07 Lis 2004
Posty: 19
Skąd: z internetu

PostWysłany: Pią Lis 26, 2004 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazdy profil ma swoje ustawienia co do autostartu, Musisz na dwuch profilach zainstalowac webserv a pozniej po przelogowaniu uruchamiasz web serv.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
rabit
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 29 Lut 2004
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 29, 2004 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to podczas wylogowywania nie będzie widoczna przecież, a mi chodzi tak że zawsze będzie. Tak jakby było włączone w systemie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Kimor
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 07 Lis 2004
Posty: 19
Skąd: z internetu

PostWysłany: Pon Lis 29, 2004 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie ze nie da sie czegos takiego zrobic. W momencie kiedy sie wylogowujesz zostaja zakonczone wszystkie procesy na profilu ktory byl wlaczony. i teraz jak sie zalogujesz pod innym userem to sa ladowane nowe ustawienia. Mozesz zrobic tak aby dodac webserv do autostartu i wtedy po zalogowaniu automatycznie bedzie ci sie ladowal i uruchamial.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
rabit
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 29 Lut 2004
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 29, 2004 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO tak, ale przecież jakieś programy podczas wylogowywania są włączone, wystarczy wiedzieć tylko jak je wlączyć Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
gaku
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Sty 01, 2005 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba wejsc w uslugi windows i ustawic zeby webserwer uruchamial sie automatycznie, chyba powinno pomoc, jelsi nie to chlopaki musza napisac dodatkowa latke zeby moc uruchomic serwer jako usluge systemowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
WebServ
Administrator


Dołączył: 21 Sty 2003
Posty: 256

PostWysłany: Nie Sty 02, 2005 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest pewien prosty sposób jeśli chcesz pracować na różnych profilach. Mianowicie użyć przełączenia usera, a nie wylogowania, jednak wtedy w pamięci są załadowane wszystkie profile.

Innym sposobem może być ustawić w administracji itp, aby aplikacja włączała się przy włączaniu windowsa i wyłączała przy wyłączaniu, ale osobiście nigdy tego nie robiłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gaku
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Sty 02, 2005 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

toz przeciez o tym mowie, ze trzeba ustawic zeby wlaczal sie jakos uslyga systemowa a nie profilowa :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
bimas
Gość





PostWysłany: Nie Lip 10, 2005 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

System przy przelogowaniu nie wyłącza wszystkich procesów. Wyłącza tylko procesy włączone przez danego użytkownika... Systemowe zostają i przy przeładowaniu użytkownika resetują się [to zajmuje około 5-10s]. Nie znam skryptu aplikacyjnego żeby ustawić WebServer jako usługę systemową jednak napewno da radę to zrobić... Gene6 FTP Server integruje się z systemem jako 2 procesy [ikona w trau - proces użytkownika i server ftp - proces systemowy]. Mogę pokombinować i może pomogę w wdranżaniu pomysłu do Aplikacji Wink
Powrót do góry
Sponsor
Przeciętniak
Przeciętniak


Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 175
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lip 10, 2005 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZŁOWIEK!!
Patrz na datę ostatniego postu!!! Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
bimas
Gość





PostWysłany: Nie Lip 10, 2005 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powtórzę się:

Powiem tak... Jako moderato powinieneś uszanować każdego użytkownika starającego się wnieść coś nowego niezależnie od tematu i daty ostatniego posta... jeśli ci się nie podoba to dlaczego nie usuniesz tematów starych, przedawnionych lub dlaczego ich nie przełożysz do tzw ARCHIWUM??? Dziwi mnie że użytkownicy tutaj piszą z takim moderatorem... hmmm jednym zdaniem kiepski moderator z ciebie nie wiesz co do ciebie należy [napewno nie należy opieprzać użytkowników - szczególnie nowych - wdranżających coś nowego w pomysł/projekt]

DODATEK: Jeśli stwierdzasz że to jest zaśmiecanie forum to poprostu usuń forum... po co wogóle to forum skoro nie można pisać Wink

Pozdro
Powrót do góry
Sponsor
Przeciętniak
Przeciętniak


Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 175
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lip 11, 2005 1:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimas napisał:
Powtórzę się:

Powiem tak... Jako moderato powinieneś uszanować każdego użytkownika starającego się wnieść coś nowego niezależnie od tematu i daty ostatniego posta... jeśli ci się nie podoba to dlaczego nie usuniesz tematów starych, przedawnionych lub dlaczego ich nie przełożysz do tzw ARCHIWUM??? Dziwi mnie że użytkownicy tutaj piszą z takim moderatorem... hmmm jednym zdaniem kiepski moderator z ciebie nie wiesz co do ciebie należy [napewno nie należy opieprzać użytkowników - szczególnie nowych - wdranżających coś nowego w pomysł/projekt]

DODATEK: Jeśli stwierdzasz że to jest zaśmiecanie forum to poprostu usuń forum... po co wogóle to forum skoro nie można pisać Wink

Pozdro

Słuchaj koleś
Po 1: Ten temat jest STARY i nie powinien być wznawany nie znosząc NIC przydatnego do niego

Po 2: Nie oceniaj ludzi w pierwszym dniu na forum, to świadczy więcej o tobie niż o mnie (jestem szanowany przez administratorów, i gdyby chcieli może nawet by mi admina dali)

Po 3: Archiwum nie jest praktyczne na tym forum

Jednym słowem -> Odpieprze sie koleś i nie gadaj bzdur, chcesz się kłucić? spoko dla mnie, i tak wyjdę z racją

//Zamykam temat, paranoja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WebServ Strona Główna -> Pomoc techniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Powered by phpBB © phpBB Group
 

Dokumentacje   |   Reklama   |   Polityka prywatnoœci   |   Pomoc   |   Kontakt

Copyright © 2012 WebServ.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strony www, grafika, CMS