Szukaj   Użytkownicy   Profil   Wiadomości   Zaloguj   Rejestracja


 
Przerwa konserwacyjna! Pisanie postów i zakładanie tematów niedostępne do odwołania!
 


[PHP] ver. 4 + 5

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WebServ Strona Główna -> Propozycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maro
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lis 24, 2004 10:22 am    Temat postu: [PHP] ver. 4 + 5 Odpowiedz z cytatem

Pomysł na paczkę i wykonanie niczego sobie... Brakuje mi tylko możliwości przełączenie się na PHP4. Dużo testuje, dużo zmieniam,,, nie ważne. Ważne jest to, że niektórzy nie mają ochoty tracić czasu na ręczne dorabianie za każdym razem (tzn dosyć często w moim przypadku) PHP4, kiedy trzeba od nowa sadzać serwer. Narazie będę chyba zmuszony korzystać z innej paczki, bo PHP4 jest mi nadal potrzebne, a i skok w PHP5 nie będzie natychmiastowy. Więc może dobrze byłoby dać użytkownikom możliwość wyboru???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kimor
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 07 Lis 2004
Posty: 19
Skąd: z internetu

PostWysłany: Sro Lis 24, 2004 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem Twój argument aczkolwiek ja tam wole isc z postempem techniki i korzystac juz z php 5 Laughing , Problem jest jedynie w tym ze malo narazie providerow obsluguje php 5 :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
maro
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lis 29, 2004 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie. Co mi po takim postępie, skoro mój provider nie przesiądzie się szybko na PHP5. Przecież nie będę pisał dwóch wersji, jednej na localhost a drugiej do produkcji ??? Confused Aż tak dużo czasu to ja nie mam. A gdzie jeszcze testowanie po drodze itp, itd. Jednak z uporem twierdzę, że wolałbym mieć możliwość przełączania się pomiędzy wersjami, przynajmniej do czasu, aż zdecydowana większość przesiądzie się na 5.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WebServ
Administrator


Dołączył: 21 Sty 2003
Posty: 256

PostWysłany: Pon Lis 29, 2004 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PHP5 to nie jest jakiś inny język. Wszystko na tym działą jeszcze lepiej niż na PHP4, tylko niektóre funkcje niechodzą z uwagi na to że wycofali pewne struktury tworzenia funkcjii i odnoszenia sie do nich...

Możesz poprostu używać standartu, który chodzi na PHP5 i PHP4.

Provider nie aktualizuje jeszcze na PHP5 bo jeśli to jest firma to szybko nie wprowadzą nowego PHP! Muszą potestować u siebie, dobrać odpowiednią konfiguracje. To nie jest że se pobiorą nową wersje i rozpakują na serwer...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gaku
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Sty 01, 2005 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez uwazam ze lepsza mozliwoscia bylby wybor wersji php, chocby zrobic jakis instalator z internetu

Ostatnio zmieniony przez gaku dnia Pią Kwi 06, 2012 11:54 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Necro
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 14
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Lut 28, 2005 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądze że przydałoby się kilka wersji php bo niekażdy skrypt poprawnie działa w php 5.Przy włanczaniu zrobiło by się okienko z wyborem wersji php lub podczas otwarcia menu.Według mnie ułatwiło by to pracę wielu osobą i wyprowadziło was troche naprzód...chociarz itak sądze że jesteście najlepsi ...mam nadzieje że to niejest jakies super trudne...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WebServ Strona Główna -> Propozycje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Powered by phpBB © phpBB Group
 

Dokumentacje   |   Reklama   |   Polityka prywatnoœci   |   Pomoc   |   Kontakt

Copyright © 2012 WebServ.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strony www, grafika, CMS