Szukaj   Użytkownicy   Profil   Wiadomości   Zaloguj   Rejestracja


 
Przerwa konserwacyjna! Pisanie postów i zakładanie tematów niedostępne do odwołania!
 


[ogólne]Kilka pytanek bardzo ważnych ???

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WebServ Strona Główna -> Pomoc techniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gibcio
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 20 Sty 2005
Posty: 2

PostWysłany: Czw Sty 20, 2005 6:36 pm    Temat postu: [ogólne]Kilka pytanek bardzo ważnych ??? Odpowiedz z cytatem

Witam !!!

Zainstalowałem sobie WebServa jest on leprzy od używanego poprzednio przezemnie. Lecz mam problem (w tamtym serwie też miałem :/)

Zainstalowałem webser. Włączyłem go i wpisalem wszystkie dane do konfiguracji. Gdy chce wejsć na moją www to bez problemu wchodzi bo ja mam serw na kompie lecz moi koledzy tej strony nie widzą.

Mam internet z kablówki jestem 2 w lanie (mój brat jest pierwszy ADMIN Sad )

Dlatego prosze mi powiedzięć czy są jakieś szanse nato żeby każdy mógł na moją www wejść proszę powiedziec jak to zrobić (obejść czy cuś w tym stylu).

Jeżeli można to proszę mi to opisać pokolei jak to sie robi. Z góry dziękuję mam nadzieję że można to zrobić i nie bedzie żadnyuch probemów/


PROSZE O POMOC ()()()()()()
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Zajawkarz
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 18 Lut 2005
Posty: 3
Skąd: Rzeszów-Poland

PostWysłany: Pią Lut 18, 2005 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem laik ale może to pomoże: na stronie jest webserv jest progs do (moze ci sie przydac) zarządzania witrynami tzn. web serverem z innego kompa
w tym katalogu umieszcza sie to co ma isc w sieć tzn. twoje strony w siec - C:\WebServ\httpd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WebServ Strona Główna -> Pomoc techniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Powered by phpBB © phpBB Group
 

Dokumentacje   |   Reklama   |   Polityka prywatnoœci   |   Pomoc   |   Kontakt

Copyright © 2012 WebServ.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strony www, grafika, CMS