Szukaj   Użytkownicy   Profil   Wiadomości   Zaloguj   Rejestracja


 
Przerwa konserwacyjna! Pisanie postów i zakładanie tematów niedostępne do odwołania!
 


Co będzie w nowej wersji
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WebServ Strona Główna -> Propozycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hoenus
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 25 Cze 2005
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 05, 2005 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech, nie wiem czy zrozumiałem. Czy nowa wersja Webserv będzie płatna? Bo szczerze wybrałem go właśnie po to żeby bylo darmo. A wybranie portów większych niż 100 baaaaaardzo się przyda. Fajnie jakby dało się jakoś sprawdzić czy wszystko działa, bo mi działa ale problem tkwi w tym że innym się wyświetla nikomu! Nie, wiem coś co sprawdz czy port jest owarty czy wolny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sponsor
Przeciętniak
Przeciętniak


Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 175
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Lip 06, 2005 7:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieee. WebServ Będzie darmowy!!
I tak zawsze bedzie

co ci do głowy przyszło? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
hoenus
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 25 Cze 2005
Posty: 6

PostWysłany: Sro Lip 06, 2005 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No bo na początku coś tam pisaliście o jakichś 50 złotych. Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sponsor
Przeciętniak
Przeciętniak


Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 175
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Lip 06, 2005 4:35 pm    Temat postu: Re: Co będzie w nowej wersji Odpowiedz z cytatem

GAS napisał:
3) Jakiś admin przyjdzię i powywala te których na pewno nie bedzie
przykład:
"3) Program będzie kosztował 50zł"
Adminowi to się nie spodoba więc zmieni to tak:
"3) Program będzie kosztował 50zł //disabled by admin"
Mam nadzieję że każdy zrozumie, i wszystko pójdzie piknie Wink


Znasz znaczenie słowa PRZYKŁAD? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
bimas
Gość





PostWysłany: Nie Lip 10, 2005 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli te p[oprawki tyczą się teraźniejszej wersji 1.2 to do nowej wersji [1.3 lub innej to od was zależy] proponuję dodać zamiast popupu administracyjnego [z ikonki TRAY'owej] dał bym panel administracyjny.

Do Adminów zajmujących się programowaniem aplikacji:
ściągnijcie LiteServe [http://www.cmfperception.com/] i spróbujcie zrobić podobny panel administracyjny... to ułatwi ludziom łatwy podgląd wszystkiego. Teraz ciężko się w czymkolwiek połapać... [jedno tu jedno tam].

Do dodatków należy również serwer email, ale niekoniecznie teraz... wiem ile nad tym trzeba się napracować Wink więc sądzę że jakieś pół roku trzeba poczekać Razz

FTP... hmmm szczerze mówiąc nie podoba mi się wdrążony FTP, ale to kwestia gustu Wink Gene6FTPServer moim zdaniem jest odpowiedni jednak komercyjny... da się spolszczyć [powoli pracuję nad tym] i jak narazie jest najlepszym produktem światowym [moim zdaniem] jeśli chodzi o serwery FTP.

Http też by się przydał jakiś panel administracyjny: ograniczenie transweru [downloadu] lub chociaż ograniczenie ilości połączeń... co moim zdaniem jest bardzo ważnym elementem.

Nie będę za dużo wymyślał bo jeszcze mnie znienawidzicie za te pomysły RazzRazzRazz

Rzecz jasna jestem chętny do pomocy [jeśli aplikacja jest w języku C/C++/BCB]

Pozdro
Powrót do góry
Tarcil
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 4
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Lip 22, 2005 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że pomysł z dodatkowym packiem wcale nie jest zły. Taki pack nie musiałby zawierać 30 elementów tylko kilka wybranych konkretnych skryptów (ja np. generalnie nie potrzebuję, ale jportal i phpbb by Przemo nie są wcale złe). Można by udostępnić dwie wersje, albo osobno ściągać przygotowane archiwum z kompletem skryptów (to by ułatwiło nam życie, bo zamiast chodzić po 30 stronach, mamy wszystko na Waszej) i osobno WebServa.

Co do webserva, to oprócz jednej sprawy bije krasnalka.
Chodzi o to, że nie potrafię zmienić domyślnego ustawienia braku hasła dla roota w phpmyadminie. Jak zmieniam informacje o haśle w bazie mysql, wywala mi całkiem phpmyadmina i nie mogę się do niego dostać.

A moja propozycja: pracuję na kilku projektach, w tej chwili chyba osiem katalogów w kontach mam (używam webserva do sprawdzania moich skryptów), ułatwiłoby mi życie menu rozwijane. Znaczy po najechaniu na Foldery Kont w menu Webserva rozwijałoby się menu z pozycjami, których kliknięcie otwierałoby odpowiedni folder. proponuję więc wywalić okienko, a dać takie rozwiązanie (z opcją otwórz folder kont na samej górze na przykład).

Co do problemów z zainstalowaniem na innym dysku - u mnie chodzi z d, na d mam foldery kont i wszystko śmiga, i to mi się bardzo spodobało, po nie lubię ryzykować utraty danych w bazach mysql (co mi się zdarzyło z racji nieumiejętności mojego rodzeńśtwa), na co w krasnalu byłem narażony (bo tego typa się nie da nie na c instalnąć i tyle).

Nie wiem, dla mnie to tyle... Aha, przydałoby się spolszczenie do MySQL Control Center, ale chyba nie ma takiego w ogóle, przynajmniej na stronie mysql nie znalazłem.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
gregorymarshall
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 6
Skąd: Sopot

PostWysłany: Pon Lip 25, 2005 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do MySQL Control Center ja mam spolszczenie ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Tarcil
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 4
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Lip 25, 2005 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
PIKeR
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 16

PostWysłany: Pią Sie 12, 2005 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjdzie kiedyś ta nowa wersja? Bo daaaaaaaaaaawno nic Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tarcil
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 4
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Sie 17, 2005 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zanim jeszcze nowa wersja to ja mam propozycję, żeby coś zrobić z wysyłaniem maili z Webserva.

Chodzi o to, że jak chcę wykorzystać funkcję mail() z php do wysłania maila, wyskakuje mi błąd połączenia z serwerem

Warning: mail() [function.mail]: Failed to connect to mailserver at "localhost" port 25, verify your "SMTP" and "smtp_port" setting in php.ini or use ini_set() in D:\www\maximus\pliki\uzytkownik\odzyskaj.php on line 21

nie bardzo wiem, co z tym zrobić. jest to trochę uciążliwe, bo testy skryptów wykorrzystujących mail() muszę wykonywać na serwerze z działającą tą funckją.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
wol2
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 6

PostWysłany: Pią Sie 19, 2005 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam mam mala prosbe czy mozna by bylo zrobic cos takiego jak mapowanie portow oparte na virtual serverach? tzn o co mi chodzi: zeby mozna ustawic tak: jak sie wpisze emule.costam.costam to zeby kierowalo na port zalozmy 1111 albo jak sie wpisze ftp.cos.cotam to zeby kierowalo na port 21. Obecnie mam ustawione virual servery ktore dany adres kieruja do pliku a w pliku jest uzyty kod (<body onload=location.href('adres:port')> ktory dopiero kieruje w odpowiednie miejsce. mysle ze przydaloby sie to wielu osobm ktore maja kilka serverow na jednym kompie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spanner
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 41
Skąd: KrK

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2005 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja dodałbym jakieś icon frozen, chodzi o to, że np, gdy exlorer zrobi restart, po zawieszeniu to ikonka znika i niestety trzeba wyłączać webserva przez alt+ctrl+del, a tak to ikonka by się utrzymywała i było by po problemie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Nazin
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuje dodać bibliotekę minga xD

http://ming.sourceforge.net/

Możliwość generowania Flasha przez PHP ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Spanner
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 41
Skąd: KrK

PostWysłany: Sob Sty 07, 2006 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecież tą biblioteke możesz sobie sam zainstalować Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Nazin
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Sty 14, 2006 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, wiem ale propozycje to propozycje Razz

Proponuje jeszcze curla
http://curl.haxx.se/

Będzie wogóle ta nowa wersja Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WebServ Strona Główna -> Propozycje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Powered by phpBB © phpBB Group
 

Dokumentacje   |   Reklama   |   Polityka prywatnoœci   |   Pomoc   |   Kontakt

Copyright © 2012 WebServ.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strony www, grafika, CMS