Szukaj   Użytkownicy   Profil   Wiadomości   Zaloguj   Rejestracja


 
Przerwa konserwacyjna! Pisanie postów i zakładanie tematów niedostępne do odwołania!
 


[Emaile w php ===> a webserv ] Problem z E=mailami przez

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WebServ Strona Główna -> Pomoc techniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
seba22
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 03 Paź 2004
Posty: 9

PostWysłany: Wto Gru 28, 2004 10:29 pm    Temat postu: [Emaile w php ===> a webserv ] Problem z E=mailami przez Odpowiedz z cytatem

witam,
Co zrobic a raczej co dograc by webserv wysylal sprawnie emaile przez php ? Mam portalik fusion i nie idzie nadac maila... i to cos z php gdzieindziej git wiem ze cos trzeba dograc ale sie na tym nie zznam... znawcy HELP Smile

Pozdrawiam tego kto mi pomoze..

PS:
Czy mozna ladnie postawic serwer na windowsie 98 ??????
Ile obsluguje polaczen jednoczesnie ?
Bo mam na niego piekna licencje i mogl bym sie czuc 100 % legalnie Smile
Jak nie to zainstaluej z przykroscia red hata bo tam dziala pieknie wszystko. i maile i wszystko jest ladnie ale to ostatecznosc...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kimor
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 07 Lis 2004
Posty: 19
Skąd: z internetu

PostWysłany: Sro Gru 29, 2004 2:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz zainstalowac z tego co wiem w takich przypadkach server smtp aby emaile byly obslugiwane dobrze.

Co do tego czy mozna postawic server na win 98 to wydaje mi sie ze tak bo niby czemu by nie lecz... i tutaj uwaga Smile Nie stawial bym nigdy i nawet najwiekszemu wrogowi bym nie zyczyl stawiac server na win 98 - > ten system sie wiesza sam z siebie po 2 godzinach bezczynnosci a wiec jesli to ma byc server i uptime na byc na poziomie ponad 95% to odpowiedz sobie sam czy to sie oplaca Smile

Co do polaczen to ustawiasz sobie to w apache.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WebServ Strona Główna -> Pomoc techniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Powered by phpBB © phpBB Group
 

Dokumentacje   |   Reklama   |   Polityka prywatnoœci   |   Pomoc   |   Kontakt

Copyright © 2012 WebServ.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strony www, grafika, CMS