Szukaj   Użytkownicy   Profil   Wiadomości   Zaloguj   Rejestracja


 
Przerwa konserwacyjna! Pisanie postów i zakładanie tematów niedostępne do odwołania!
 


Problem z MySQL

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WebServ Strona Główna -> Pomoc techniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Misieq
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 21 Lut 2005
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lut 21, 2005 1:13 am    Temat postu: Problem z MySQL Odpowiedz z cytatem

witam...

zainstalowałem webserver, ponieważ on idealnie pasuje do jPortal... Smile ale mam mały problem z MySQL... moze opisze co robiłem...
wszedłem do phpadmin... zapytał mnie logowanie więc wpisałem nazwe użytkownika: root a hasło pozostawiłęm puste po zalogowaniu ustawiłem sobie hasło na 12345 (przykład) potem powtórnie zalogowałem sie tym razme wpisując juz hasło... usunąłem baze danych MySQL, ale bare DATA nie dało się usunać wieć zostawiłem i stworzyłem nową lukasz i wylogowałem sie... później przeszedłem do instalacji jportala... wszedłem do "C:\Program Files\WebServ\httpd" i wgrałęm tam pliki jportal (oczywiście wcześniej usunąłem te pliki które tam były) później wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku... lecz kiedy wyłącze webserver i uruchomie na nowo to po kliku sekundach wysówa mi sie takie małe okinko koło zegra i pisze tak:

Cytat:
Serwer został zatrzymany!
Działanie serwera MySQL zostało przerwane.


nie wiem co jest :/ bardzo mi zależy żeby to naprawić... byłbym wdzięczny za pomoc... Smile Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
remiq
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 23 Sty 2005
Posty: 11
Skąd: Jaworzno

PostWysłany: Wto Mar 08, 2005 5:29 pm    Temat postu: Odpowiadam Odpowiedz z cytatem

po co usuwałeś baze mysql zazucasz katalogi jportala na sewreer widze ze nie zmieniałeś scieżki a proponuje to zmienic ja np: mam u siebie na dysku d: w katalogu www otwierasz phpmyadmin tworzysz sobie baze np: jportal i wiecej nic przechodzisz do instalacjio jportala wpisujesz hosta nazwe bazy jportal login i hasło do abzy i konic cała procedura instalacji jportala przebiega automatycznie
-------------------------------
Zobacz u mnie
www.jawinfo.pl
www.studio.jawinfo.pl
-------------------------------
Cała procedura przebiega automatycznie

J portala postawiłem tu
www.paczka.jawinfo.pl

Tylko ja mam porobione jeszcze wirtualne hosta jak widzisz
------------
Jak bedaq problemy to pisz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
DenVer
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 52
Skąd: Tczew

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 12:40 am    Temat postu: Podobny problem... Odpowiedz z cytatem

Mi się od początku nie włącza baza wyskakuje coś takiego:
Serwer został wstrzymany!
Działanie serwera MySQL zostało przerwane

i jeśli nawet zrobiłem to co jest opisane w dziale FAQ to i tak nie działą ciągle to samo proszę o szybką pomoc na meila albo gg
gg:4312858
meil:denver@tczew.net.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
DenVer
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 52
Skąd: Tczew

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już mi działa popradziłem sobie z problemem pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WebServ Strona Główna -> Pomoc techniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Powered by phpBB © phpBB Group
 

Dokumentacje   |   Reklama   |   Polityka prywatnoœci   |   Pomoc   |   Kontakt

Copyright © 2012 WebServ.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strony www, grafika, CMS