Szukaj   Użytkownicy   Profil   Wiadomości   Zaloguj   Rejestracja


 
Przerwa konserwacyjna! Pisanie postów i zakładanie tematów niedostępne do odwołania!
 


Problem z WebSERV i MAMBO :((((((((((((((((((((((( POMOCY !!

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WebServ Strona Główna -> Pomoc techniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mori0220
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 2

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 9:16 pm    Temat postu: Problem z WebSERV i MAMBO :((((((((((((((((((((((( POMOCY !! Odpowiedz z cytatem

Witam Was. Mam problem z serwerem. Przedstawia się on następująco. Zainstalowałem server na dysku (WebServ), zainstalowałem serwis Mambo 4.5.2.1PL, skonfigurowałem No-Ip system na swój adres IP (adres do mojej strony to sclub.sytes.net) i mam kłopot, bo nie wyświetla mi się strona którą zrobiłem, cały czas jak na nią wchodzę wyświetla mi się że chce hasło dostępu i żeby się zalogować. Nie wiem w czym tkwi błąd. Może trzeba coś pozmieniać w bazie SQL lub PHPmyAdmin ????!!!! Mój kolega instalował Mambo i WebServ'a też i u niego wszystko działa. Poradź cie mi na co zwrócić uwagę, w czym może tkwić błąd. To chyba jest kwestia ustawienia czegoś w WebServ'ie, nie wiem tylko czego. Proszę was o pomoc i z góry dziękuję! - Pozdrawiam Łukasz

P.S. - Mam DSL'a i korzystam z sieci lokalnej , nie bezpośrednio. Czy to może być wina tego? Nie chcę nic kombinować na serwerze , bo stoi on w firmie. Jak coś to powiedzcie jak to skonfigurować żeby nie spierdzielić czegoś. To firma to gazeta i server musi działać cały czas !!!!

No-IP łączy sie ok, ale gdy wchodze na stronkę to chce - Połącz z
sclub.sytes.net (okienko logowania wyskakuje) Sad Pomocy !!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DenVer
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 52
Skąd: Tczew

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2005 1:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosi o login i hasło co jest ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
mori0220
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 2

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2005 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie ... przy wejściu na stronę chce hasła i loginu żeby się zalogować, a nie wyświetla nic poza tym. gdy mu dam anuluj kilka razy to wyskakuje - Strona nie istnieje, czy coś podobnego... U kumpla chodzi bardzo dobrze WebServ z postawionym takim samym Mambo servisem Smile Dziwne..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WebServ Strona Główna -> Pomoc techniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Powered by phpBB © phpBB Group
 

Dokumentacje   |   Reklama   |   Polityka prywatnoœci   |   Pomoc   |   Kontakt

Copyright © 2012 WebServ.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strony www, grafika, CMS