Szukaj   Użytkownicy   Profil   Wiadomości   Zaloguj   Rejestracja


 
Przerwa konserwacyjna! Pisanie postów i zakładanie tematów niedostępne do odwołania!
 


WebServer na Neostradzie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WebServ Strona Główna -> Pomoc techniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szalinski
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 39

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale wtedo ServerName musi mieć IP wewnętrzny, a nie 127.0.0.1 (chodzi o ten dotyczący całego serwera)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IgiKoval
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 2
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja mam neostradę (1Mbit/s) router (edimax ADSL2+ Router) i gdy włączam webserv (http://www.igikoval.no-ip.org) wszystko wygląda poprawnie, ale gdy wchodzę na moją stronę pokazuje się strona konfiguracyjna mojego routera. Gdy inni próbują się podłączyć w ogóle nic nie widzą. Firewalle mam wyłączone. Może to kwestia teko przekierowania portów, ale u mnie nic takiego nie ma. Jest tylko wew. i zew. ip, ale nie ma ŻADNYCH portów. Nie wiem co z tym zrobić. Próbowałem zmieniać w web serverze port, ale wszystkie porty, które testowałem (oprócz tego 80, które łączy mnie z routerem) nie działa. Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
WebServ
Administrator


Dołączył: 21 Sty 2003
Posty: 256

PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IgiKoval napisał:
Witam. Ja mam neostradę (1Mbit/s) router (edimax ADSL2+ Router) i gdy włączam webserv (http://www.igikoval.no-ip.org) wszystko wygląda poprawnie, ale gdy wchodzę na moją stronę pokazuje się strona konfiguracyjna mojego routera. Gdy inni próbują się podłączyć w ogóle nic nie widzą. Firewalle mam wyłączone. Może to kwestia teko przekierowania portów, ale u mnie nic takiego nie ma. Jest tylko wew. i zew. ip, ale nie ma ŻADNYCH portów. Nie wiem co z tym zrobić. Próbowałem zmieniać w web serverze port, ale wszystkie porty, które testowałem (oprócz tego 80, które łączy mnie z routerem) nie działa. Proszę o pomoc.


Jest to dokladnie kwestia przekierowania, powinienes miec mozliwosc przekierowania, na moim routerze nazywa sie ta zakladka virtual servers.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
IgiKoval
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 2
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mam takiej zakładki ;(

Edit. Już znalazłem, ale nie do końca wiem co mam tu zrobić...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szalinski
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 39

PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy można wykorzystać zwykły komputer jako serwer?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szalinski
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 39

PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Filters mam in iout wszystkie any spacja mi sie zepsula w firewall wszystkie dis w bridge filters żadnego wpisu nie chodzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mareckizmc
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 1
Skąd: zamosc

PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 12:12 am    Temat postu: vebserv na neostradzie Odpowiedz z cytatem

mam wielką prożbe bo zalozylem konto na no-ip i zainstalowalem vebserv. ja na swoim kompie widze wszystko naromalnei wpisuje nazwe i strona sie pokazuej a jak ktos inny chce u siebiie to nie moze strony nie ma wiec jesli ktos moglby mi wytlumaczyc co ma zrobic bo nic nie rozumiei z wczesniejszych postow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
neverhoof
Gość





PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 11:26 pm    Temat postu: brak dostepu do routera Odpowiedz z cytatem

Witaam.
Szukałem na forum podobnego problemu, ale odpowiedzi mnie nie satysfakcjoniwały Wink Mianowicie mam taki problem, ze łącze się do internetu (neostrada) poprzez router do którego nie mam dostępu. Serwer jest widoczny tylko w mojej sieci lokalnej. Jest jakaś możliwość aby tą niedogodność ominąć? Bo portów raczej nie przekieruję.
Powrót do góry
Vicuss
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 67
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naruto-san napisał:
a jak ja mam wewnętrzne ip to da się?? zrobić serv?


I masz rozwiązanie: tylko |Twoja sieć mioże widzieć stronkę, a podobno IP na Neo jest zmienne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
xkrowax
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 2

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 6:39 pm    Temat postu: problem Odpowiedz z cytatem

No więc tak mam problem zrobiłem stronkę i chce ją wrzućić na neta ale wszystko zrobilem z no-ip wpisuje adres(z no ip) to wbija mi na konfiguracje life boxa lub na local hosta gdy wpisze 192.168.10.1;/ Co mam zrobić by stronka była na globalu? uzżywam live boxa tp;) Jestem nowy:D

i co to ten DocumentRoot
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolus124
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 3

PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 1:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam.
Mam problem, z portami w liveboxie (w tych sprawach jestem zielony), próbowałem przekierowywać porty ale zawsze wyskakiwało mi podaj login i hasło do strony konfiguracyjnej liveboxa, raz mi sie udało odciąć net do kopa xD. Z no-ip.com jest wszystko wporządku. proszę o pomoc !!!!

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monit
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 12 Maj 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 12, 2014 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz rozwinąć swojego posta bo nie bardzo rozumiem ? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WebServ Strona Główna -> Pomoc techniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum

Powered by phpBB © phpBB Group
 

Dokumentacje   |   Reklama   |   Polityka prywatnoœci   |   Pomoc   |   Kontakt

Copyright © 2012 WebServ.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strony www, grafika, CMS